نصب ایزوگام در تهرانپارس

مجموعه ایزوگام ۹۰ با بیش از ۲۰ سال تجربه مفتخر می باشد خدمات نصب ایزوگام و قیرگونی را در تمامی نقاط شهر تهران اللخصوص در تهرانپارس را به مشتریان عزیز ارائه دهد.

ایزوگام: عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ ها که تا قبل از چهل سال گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند . امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها چه در مرحلهٔ پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام ، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌گردد.

ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند . عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال می باشد.

ایزوگام پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودن(تجربه) و فناوری در راستای ایمن‌سازی سازه‌ها در برابر نمو رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران . ایزوگام که گونه‌های گوناگونی دارد ، پس از گذر از آزمون‌های گوناگون ، در آزمایشگاه‌های کارخانه‌های فرآوری ، ضریب پایداری‌اش را افزایش خواهند داد.

ایزوگام به علت سبکی و مقاومت زیاد به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل جهت موارد ذیل می‌باشد :

پشت بام‌ها، پی ساختمان،استخرها،مخازن آب،تونل‌ها،کانال‌های آب یاری،سرویس‌های بهداشتی،سردخانه‌ها،سدها،پل‌های هوایی،باند فرودگاه،پارکینگ‌های طبقاتی،مرغداری‌ها،لوله‌های آب گاز نفت، دامداری‌ها و غیره …

جهت استعلام قیمت و مشاوره لطفا تماس حاصل فرمایید:

تلفن:

۰۹۱۲۱۵۰۰۰۴۲

۰۹۹۰۱۵۴۲۲۶۸
۰۲۱-۷۷۳۲۰۰۷۱
  ایمیل :
info@isogam90.com

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme