قیرگونی

قیرگونی یا همان قیر و گونی نوعی پوشش عایق در مقابل رطوبت می باشد که ا گذشته تا کنون برای عایق کاری پشت بام ها و سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می شده و هنوز مرسوم می باشد.

برای سفارش قیرگونی با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۱۵۰۰۰۴۲ امینی

عمل قیرگونی با دو نوع گونی معمولا انجام می شود:

۱– گونی درجه یک:

این نوع گونی معروف به گونی درجه ۱ ساخت کشور هند هستند و از مشخصات آن ها سوراخ ها و ریزبافت بودن آن ها می باشد که به همین دلیل قیمت آن بالاتر از نوع درجه ۲ می باشد اما در عین حال از کیفیت پایین تری در اجرا برخوردار است زیرا بدلیل بافت ریز قیر کمتری مصرف می شود وکیفیت کار نهایی پایین می آید.

۲- گونی درجه دو:

این نوع گونی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد معروف به گونی بنگال یا گونی درجه ۲ ساخت کشور بنگلادش می باشد و بافت درشتی دارد و هنگام نصب و اجرا قیر را به خوبی جذب می کند و کیفیت کار نهایی مطلوب خواهدشد.

مجموعه ایزوگام ۹۰ با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه فروش و نصب ایزوگام در خدمت مشتریان عزیز برای ارائه خدمات فروش و نصب ایزوگام،قیر گونی، محوطه سازی و جدول کاری می باشد.

مزیت قیرگونی نسبت به سایر عایق ها:

تا قبل از سال ۹۷ می توان گفت هزینه تمام شده ارزان تر عایق کاری با قیرگونی نسبت به ایزوگام بزرگترین مزیت این روش بود اما متاسفانه بدلیل رش قیمت ارز و وارداتی بودن گونی ها قیمت قیرگونی تقریبا با ایزوگام یکی شده و به صورت قبل شاید توجیه اقتصادی نداشته باشد اما هنوز برای بسیاری از موارد من جمله سرویس های بهداشتی و کف منزل استفاده میشود و دارای دوام مناسبی است.

برای استعلام قیمت و سفارش کار با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۱۵۰۰۰۴۲
۰۹۹۰۱۵۴۲۲۶۸
۰۲۱۷۷۳۲۰۰۷۱

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme